Wystawa tkaniny Wiesławy Ostrowskiej

wystawa tkaniny artystycznej

od 12 maja 2017 do 30 czerwca 2017
Wystawa tkaniny Wiesławy Ostrowskiej

Absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Sztuk Plastycznych w Poznaniu (obecnie Uniwersytet Artystyczny).Ukończyła dwa kierunki: grafikę i wychowanie plastyczne. Dyplom z grafiki warsztatowej i rysunku zrealizowała w 1992 r w pracowniach: litografii prof. Lucjana Mianowskiego i rysunku adi. II stopnia Marka Zaborowskiego. W 2015 roku obroniła doktorat w zakresie sztuk plastycznych w dziedzinie sztuki piękne na Wydziale Sztuk Pięknych w ASP w Katowicach. Od 2005 roku pracuje na kierunku edukacja artystyczna w zakresie sztuk plastycznych w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Raciborzu. Zajmuje się rysunkiem, tkaniną artystyczną i mozaiką. Autorka kilkudziesięciu wystaw indywidualnych i zbiorowych w kraju i za granicą.

Zdjęcia:
Galeria Magazyn 22