70 lat Państwowego Ogniska Plastycznego w Rydułtowach

Wystawa z okazji 70 – lecia Państwowego Ogniska Plastycznego

od 8 marca 2019 do 29 marca 2019
70 lat Państwowego Ogniska Plastycznego w Rydułtowach

Miejski Ośrodek Kultury w Jastrzębiu-Zdroju zaprasza na wernisaż 70 lat Państwowego Ogniska Plastycznego im. Ludwika Konarzewskiego Seniora w Rydułtowach.

Wystawa z okazji 70 – lecia Państwowego Ogniska Plastycznego im. Ludwika Konarzewskiego Seniora, na której można zobaczyć prace archiwalne uczniów Ogniska, zarówno grupy dziecięcej jak i młodzieżowej. Wykonane w technikach z jakimi uczniowie zapoznają się na zajęciach i tak mamy przykłady rysunku studyjnego, malarstwa zarówno wodnego jaki i olejnego, rzeźby wykonanej w różnych materiałach, emalii artystycznej, grafiki (suchoryt, linoryt) i przykłady projektowania.

Na przestrzeni 70 lat wykonano niezliczoną ilość dzieł na wystawie pokazujemy wybiórcze przykłady.

Wernisaż wystawy: 8 marca 2019 r. godz. 17:00 (piątek)

Wystawa będzie czynna do 29 marca 2019 r. od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 19:00

Wstęp wolny! Serdecznie zapraszamy!